Allmax
Allmax
Lawendowe

Podsumowując sezon 2011 na wstępie chciałbym powrócić do minionego sezonu 2010, który zakończony został Wystawą Okręgową w Strzegowie.
W wystawie z różańskiej sekcji udział wzięły gołąbki Radosława Żebrowskiego i Radosława Jóźwiaka. Samczyk Radosława Żebrowskiego zajął III miejsce w kategorii A (loty do 300km), natomiast samiczka Radosława Jóźwiaka zajęła II miejsce w kategorii C (loty powyżej 500 km) za jeden rok.  Z ponad 500-set gołębi biorących udział w wystawie, wybrano reprezentacje okręgu Ciechanów na Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych, która odbyła się w Poznaniu wraz z Olimpiadą Gołębi Pocztowych, na którą również pojechali i nasi hodowcy z Różana.
                Sezon lotów 2011 nie był łatwy dla różańskich hodowców. Choć warunki pogodowe były nie najgorsze to został zmieniony kierunek lotów z zachodniego na północno – zachodni, i gołębie musiały przyzwyczaić się do nowych ,,tras” powrotu do macierzystego gołębnika. Nastąpiła również reorganizacja Oddziału Ostrołęka, do którego należy Sekcja Różan. Odłączyła się Sekcja Maków Maz., która weszła w skład nowo utworzonego Oddziału Pułtusko – Makowsko – Przasnyskiego. Grono różańskich hodowców powiększyło się o Marka Tomaszewskiego. W lotach gołębi dorosłych nasi hodowcy zajęli poszczególne miejsca:
Mistrz – Radosław Żebrowski,
I v-ce Mistrz Radosław Jóźwiak,
II v-ce Mistrz Jan Napiórkowski,
I Przodownik Kazimierz Brzuzy,
II Przodownik Andrzej i Wiesław Rozbiccy,
III Przodownik Marek Żebrowski,
IV Przodownik Leszek Załęski,
V Przodownik Kamil Fączyk,
VI Przodownik Ryszard Gąsior,
VII Przodownik Mariusz Duda,
VIII Przodownik Kazimierz Grzybowski,
IX Przodownik Waldemar Mazuruk,
X Przodownik Wojciech Domżalski.    

                W lotach gołębi młodych najlepszymi okazały się gołąbki Marka Żebrowskiego, drugie miejsce zajęły gołębie Radosława Jóźwiaka, a trzecie Andrzeja i Wiesława Rozbickich.
                W dniu 12.11.2011 odbyło się zebranie podsumowujące sezon lotów 2011, na którym zostały wręczone dyplomy i puchary ufundowane przezDyrektora Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury w Różanie – Janusza Chojnowskiego, za co wszyscy hodowcy serdecznie dziękują. 
 
                                                                                                                      Andrzej Rozbicki

Koncerty Filharmonii Narodowej

Kabaret Rozumisz

Ferie

32 Finał WOŚP

Koncert rockowy

Dni Różana 2023

Szukaj

Migawki

OPERO

OPEROBUS

OPEROBUS

Dzień Dziecka

Cyrk Astoria

cyrk 1

cyrk 2

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ