Allmax
Allmax
Lawendowe

Podsumowując sezon 2012 na wstępie chciałbym wspomnieć, że hodowcy Sekcji Różan podjęli wspólną decyzję aby przejść do utworzonego w 2011 roku nowego oddziału Przasnysko – Pułtusko – Makowskiego. Miałoby się to odbyć ze względu na korzystny kierunek lotów z którego lecą gołębie. Pomimo wszelkich starań nie udało się nam tego dokonać. Dostaliśmy decyzję odmowną i dalej na chwilę obecną zostajemy w oddziale Ostrołęka.
Sezon lotów 2012 nie był łatwym sezonem dla różańskich hodowców. Warunki pogodowe na dwóch lotach z terenu Niemiec sprawiły, że pierwszego dnia lotu wróciła tylko niewielka garstka gołębi. Dopiero na drugi dzień rano gołębie zaczęły dolatywać.
O wiele lepsze okazały się loty gołębi młodych. Radosław Żebrowski zajął drugie miejsce w rywalizacji oddziałowej uzyskując tytuł II-go vice mistrza spośród 170 hodowców.
Grono różańskich hodowców powiększyło się o trzech nowych członków: Zbigniewa Załęskiego, Mariusza Rurkę oraz Marka Głażewskiego. W lotach gołębi dorosłych nasi hodowcy zajęli poszczególne miejsca:
Mistrz Radosław ŻEBROWSKI
I V-ce Mistrz Kazimierz BRZUZY
II V-ce Mistrz Bogdan RAWA
I Przodownik Jan NAPIÓRKOWSKI
II Przodownik Radosław JÓŹWIAK
III Przodownik Arkadiusz ŻEBROWSKI
IV Przodownik Andrzej i Wiesław ROZBICKI
V Przodownik Marek ŻEBROWSKI
VI Przodownik Kamil FRONCZYK
VII Przodownik Dariusz BIERNACKI
VIII Przodownik Wojciech DOMŻALSKI
IX Przodownik Andrzej NIEDŹWIEDZKI
X Przodownik Ryszard GĄSIOR
XI Przodownik Leszek ZAŁĘSKI
XII Przodownik Jan PIÓRKOWSKI
XIII Przodownik Waldemar MAZURUK
XIV Przodownik Mariusz DUDA, Jarosław JASTRZĘBSKI
W lotach gołębi młodych najlepszy okazał się również Radosław Żebrowski , drugie miejsce zajął Andrzej i Wiesław Rozbicki, trzecie natomiast Wojciech Domżalski.
W dniu 08.12.2012 odbyło się zebranie podsumowujące sezon lotów 2012, na którym zostały wręczone dyplomy i puchary częściowo ufundowane przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury w Różanie – Panią Aleksandrę Warsztocką za co wszyscy hodowcy serdecznie dziękują.
Andrzej Rozbicki

Koncerty Filharmonii Narodowej

Kabaret Rozumisz

Ferie

32 Finał WOŚP

Koncert rockowy

Dni Różana 2023

Szukaj

Migawki

OPERO

OPEROBUS

OPEROBUS

Dzień Dziecka

Cyrk Astoria

cyrk 1

cyrk 2

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ